הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

הדפסה כוסות | ספלים | מאגים

  

כשצריכים לבחור מוצר לצרכי קידום ופרסום ספלים לצרכי פרסום הם הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. מדובר במוצר שהוא גם שימושי, גם מעשי וגם מפרסם את העסק שלך כל פעם מחדש. הדפסה כוסות

היום כמעט כולם שותים תה או קפה, בין אם זה בבית או במקום העבודה,הדפסה כוסות ספלים לצרכי פרסום מאפשרים לחברה שלכם קבלת פרסום מסביב לשעון ובמגוון מקומות. ברגע שה- ספלים לצרכי פרסום שייכו את עצמם למי שקיבלו אותם הם הופכים לכוס השתייה החמה האהובה עליהם. אתם יכולים להיות בטוחים שיעשה שימוש יום יומי ב- ספלים שחילקתם כמתנות.

בעיקרון ספלים לצרכי פרסום הם סט קבוע על שולחנות במשרדים, כך שאם עובד משתמש באחד המאגים שלכם אז גם לוגו החברה שלכם יהיה נראה לעיניו ולעיני חבריו לעבודה. היעילות של ספלים לצרכי פרסום בתור מתנות עסקיות הינה גדולה ועל כן אתם חייבים לוודא שה- ספלים שלכם מעוצבים היטב ויהיו בעל מוטיב שמתאים לתדמית החברה.

לדוגמה, בעל חברת נסיעות או חברת סחר גלובאלית יכול לבחור בעיצוב מעניין, הוא  יכול להשתמש במפה צבעונית מאחורי לוגו החברה והטקסט המלווה. לחילופין, בנקים או עסקי השקעות ירצו להראות סמלי דולרים או דבר מה דומה בנוסף ללוגו שיתנוסס על ה- ספלים שלהם.

עיצובי כוסות,ספלים לצרכי פרסום יכול להיות כלי פרסום שימושי בין אם אתם רוצים תמונה פשוטה על צד בודד של המאג או עיצוב נרחב מצד אחד של הידית לצד השני. לא משנה אילו סוגי עיצובים תחליטו להטביע על ה- ספלים לצרכי פרסום שלכם, קחו בחשבון שהבעלים של ה- ספלים חייב למצוא אותו מושך. מאגים לבנים או בצבע בז' הם הכי מוצלחים ואילו מאגים כחולים או ירוקים פחות תופסים את העין. אתם צריכים לוודא בנוסף שהלוגו המודפס על ה- ספלים לצרכי פרסום יהיה זהה לאותו הלוגו שמופיע באתר החברה ועל מסמכים רשמיים, אחרת לאנשים יהיה קשה לזהות את המותג שלכם או הארגון.

בסופו של דבר, ספלים , מאגים לצרכי פרסום יישארו ויעמדו במבחן הזמן, גם ספלים שלא ישמשו לשתייה יותר יוכלו להחזיק עפרונות ועטים,  בכך אנו מבטיחים שחשיפת המותג שלכם תהיה הכי יעילה שאפשר. אז אם אתם מתכננים חבילת מתנות לקידום העסק, למה לא לשלב ספלים לצרכי פרסום בחבילה אחת עם עט לקידום מכירות או משטח לעכבר עם לוגו?

הדפסה כוסות,ספלים הם מתנה שימושית ללקוח, כך תבטיח שלוגו החברה שלכם יהיה נראה ככול האפשר במרחב המשרדי או הביתי.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il