הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

שעוני קיר מעוצבים , שעוני שולחן

 
שעונים מודפסים שעוני קיר מעוצבים לצרכי פרסום וקידום הם דרך נהדרת להדגיש ולחזק את שם החברה שלכם או המותג. תן ללקוח שלך שעון מודפס ותראה איך כל פעם כשהוא בודק מה השעה, הוא חושב עלייך.

חברות רבות מעדיפות לחלק שעונים מודפסים לצרכי פרסום העסק שלהם על פני מוצרים אחרים כדוגמת מחשבונים או מוצרי USB. הסיבה היא שלשעונים יש משטח יותר גדול לפרסום: כך נוצר מקום גם ללוגו החברה, גם למסר שהחברה רוצה להעביר ואפילו נותר מקום לציין את אתר החברה.שעוני שולחן הוא דרך נהדרת לפרסם את השירותים שלכם בעסקים המקומיים וגם בעסקים בחו"ל.

אחד מעקרונות השיווק העיקריים מציין: "לקוח שקיבל מידע פרסומי (דף) לידיו יעשה בו שימוש רק אם תכנן לרכוש מוצר העונה לתחום פרסום זה בטרם קיבל אותו, מאידך, אם קיבל הלקוח פריט העונה להגדרה – מתנה (גם אם היא כוללת סמליל של חברה) הוא יעשה בה שימוש מספר ימים עד מספר שנים". מוצרים לקידום העסק משמשים בכדי להגדיל את זיהוי המותג ולדאוג למכירות חוזרות.

שעונים מודפסים שעוני קיר מעוצבים עם לוגו לצרכי פרסום הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה מקובלת למוצרי הפרסום והקידום המסורתיים. בעזרת השעונים המודפסים אתם שמים את שם החברה שלכם ממש מול עיני הלקוח שלכם בכל שעה ביום.

בסתיו מוצרי פרסום אנחנו מציעים מספר גדול של שעונים מודפסים לצרכי פרסום. ניתן למצוא אצלנו שעונים לקידום מכירת ממתכת, מפלסטיק, שעוני מנהלים ושעוני קיר. שעונים מודפסים לצרכי פרסום מבטיחים שהלקוחות שלכם יסתכלו על שם החברה שלכם שוב ושוב. שעונים שעוני קיר מעוצבים מודפסים לפרסום מאפשרים לכם ליצור חשיפה קבועה במשך זמן רב ובהשקעה קטנה.

אנחנו בסתיו מוצרי פרסום נעשה את כל המאמצים בכדי לסייע לך לקדם את העסק שלך, בוא לבקר בחנות הממכר שלנו או דרך אתר האינטרנט שלנו ותגלה שהרצון שלנו בהצלחה שלך אינו מוטל בספק.

 
קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

שעוני קיר לפרסום

שעונים מעוררים/שעוני שולחן

שעוני יד עם לוגו

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il