הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

הדפסה על תיקים , תיק מודפס

פרסום הוא אחד האמצעים החשובים ביותר במהותה של חברה. החיפוש אחר הדרך הנכונה ליצור מותג או שם הוא אחד הדברים המאתגרים ביותר בחייו של עסק ובמיוחד עסק צעיר. כדי להשיג מטרה זו, ניתן להיעזר במוצרי פרסום, הם אמצעי נהדר להגיע לכל לקוח בין אם חדש או ישן.

תיקים מודפסים, עטים, מחברות, מטריות, משחקים ומוצרים אחרים, כל סוג או גוון של פרסום יגדיל את רווחי העסק שלכם, זאת משום שככל שיותר אנשים מכירים את העסק שלכם, יותר אנשים גם יעשו אתכם עסקים. מאמר זה יסקור דרך אחת נהדרת לפרסם את העסק שלך : הדפסה על תיקים .

בלי קשר לשאלה האם אתם מחלקים מתנה פרסומית לשותף עסקי או לקוח, זהו תמיד רעיון נהדר לחלק חינם דבר מה שימושי עם לוגו החברה שלכם עליו, במיוחד כשמדובר על תיקים מודפסים. המתנה שתחלקו תמיד תזכיר למקבל את החברה שלכם. כולם אוהבים לקבל מתנות חינם ואפילו משהו פשוט כמו תיקים מודפסים יפרסמו את העסק שלכם בקרב ההמונים.

מוצרי משרד תמיד היו נהדרים בתור מתנות לפרסום, אך השוק התרחב בשנים האחרונות ו - הדפסה על תיקים או לוגו הם אחד מהטרנדים החדשים בפרסום עסקים וקידום מכירות. התיקים כל כך שימושיים כך שאתם יכולים להרגיש בטוחים שאנשים יפרסמו את החברה שלכם על בסיס יומי, והכול במחיר סביר בהחלט. בסתיו מוצרי פרסום אתם יכולים להזמין תיקים בצבעים שונים עם הדפסים בכל הגדלים והצבעים. ניתן להדפיס עליהם לוגו או מסר אחר, את כתובת אתר החברה באינטרנט או כל רעיון עסקי אחר.

לחלק מהתיקים יש כל כך הרבה שטח פרסומי שאתם יכולים להדפיס את כולם ביחד ! אתם יכולים לחלק אותם לעובדים שלכם בכדי לעזור להם לשאת דברים במשרד או לחלק להם תיקים מיוחדים ה מותאמים אישית לתפקיד שלהם כשהלוגו שלכם מתנוסס עליהם. אם אתם מתכננים להשתתף בתצוגה, כנס או כל אירוע אחר, אתם יכולים לחלק תיקים מודפסים לפרסום בתור מתנות, ניתן גם לשים בתוכם עוד מתנות נהדרות, כמו עטים, מחשבונים, ארגוניות ועוד. האפשרויות הן אינסופיות כשמדובר על תיקים לפרסום ושיווק.

אנשים וארגונים יודעים שמוצרי פרסום לרוב נזרקים או נשכחים על איזה מדף. השותפים העסקיים שלכם והלקוחות שלכם קיבלו מספיק מוצרי פרסום קונבנציונאליים במהלך השנים, עכשיו זה הזמן להעניק להם בדיוק את מה שהם צריכים - תיקים מודפסים.

רוצים לקדם את העסק שלכם? התחילו לחלק תיקים מודפסים מותאמים אישית לכל אחד מהם מספר שימושים כך שיותר אנשים יינשאו אותם ויפרסמו את שמכם יום-יום.

פרסום החברה שלכם הוא דבר חשוב וזה חשוב לחלק משהו שהלקוח ירצה לשמור עליו. התאימו תיקים מודפסים אישית ללקוחות שלכם ותבטיחו שלוגו החברה תמיד  יראה לכולם.

אצלנו בסתיו מוצרי פרסום תוכלו למצוא את כל סוגי ה- תיקים מודפסים: מנהלים, פיקניק, סטודנטים ועוד. בואו ותמצאו את האחד המתאים לכם עוד היום!

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום – 30 שנות ניסיון

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il