הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

ביגוד חורף , מוצרי פרסום לחורף

  

פרסום עונתי יכול לעזור לכם להגביר מודעות למותג שלכם ע"י פניה לחוש הזמן של אנשים. ע"י התאמה אישית של קמפיין הפרסום שלכם למזג אויר ולעונה אתם מניחים את עצמכם באותה מסגרת כמו הלקוחות שלכם ומתייחסים למה שכולנו חשים ועוברים. אם אתם מחליטים לחלק חולצות טי בחורף, לדוגמה, אז הסיכוי שאנשים יתרשמו מהנתינה שלכם הוא קלוש. תחשבו על עונות כשאתם מתכננים את קידום המכירות שלכם ותבחרו מוצרי פרסום המתאימים לעונה.

קידומי מכירות בחורף דורשים מוצרי פרסום מיוחדים שלוקחים את העונה בחשבון. יש מספר דרכים לייחס את החורף במוצרי הפרסום שאתם בוחרים ביגוד חורף. אתם יכולים, לדוגמה, להדפיס ציורים חורפיים על מוצרים כלליים יותר כמו מאגים או חפצים למשרד. אתם יכולים גם לבחור להפיץ מוצרים בעל קשר לעונה או כאלו שהופכים אותה ליותר נסבלת. הנה רשימה של חלק מהמוצרים המוצלחים יותר לפרסום בחורף:

מוצרי פליז

מוצרי פליז ביגוד חורף יכולים לחמם את העסק שלכם בדרך גדולה.  מעילי פליז, שמיכות, סווטשירטס ואפילו כובעים הם פופולארים מאוד ויהפכו להצלחה במשרד, תערוכה, בית ספר או כל מקום אחר. אתם מרויחים כפליים כשהלקוחות שלכם בוחרים ללבוש מעיל פליז עם הלוגו שלכם עליו: הראשון הוא היתרון של עסקיהם והשני הוא החשיפה הנוספת שאתם מקבלים כשהם לובשים אותו בחוץ. מעילי פליז גם מהווים מתנות נהדרות ותמריץ נחמד לעובדים נאמנים, במיוחד לאלו שמבלים חלק מיום העבודה שלהם בחוץ.

מטריות פרסום

מטריות הן ביגוד חורף אפילו יותר שימושיות בחורף מכל זמן אחר בשנה. אם אתם מחפשים מוצרי פרסום איכותיים לתצוגה או תערוכה, או פשוט לחלק מתנות ללקוחות נאמנים, אז תסתכלו על מגוון ה- מטריות לפרסום שאנחנו מציעים. אתם יכולים להפוך אותם לאפילו יותר חורפיים ע"י הוספת פתיתי שלג מסביב ללוגו.

כובעים סרוגים וכובעי צמר

כובעים סרוגים ביגוד חורך עם הדפסים או לוגו הם גם מוצרי פרסום מאוד פופולארים בחורף. הם מושלמים לקמפיין פרסומי או בשביל העבודים שלכם המבלים את יומם בחוץ. לא משנה איך אתה בוחרים להשתמש בהם, הם יפרסמו את העסק שלכם כל פעם כשהם נלבשים.

תדאגו להתאים את מוצרי הפרסום שלכם לעונה הנוכחית כדי לראות את התוצאות הכי טובות. קחו בחשבון אבל את הזמן שלוקח לספק הזמנות ולכן כדי לתכנן את המוצרי פרסום של העונה הבאה כבר באמצע העונה הנוכחית. ככה מוצרי הפרסום העונתיים שלכם ימלאו את הפוטנציאל המלא שלהם!

 
קנייה מהנה,

 מטריה, מטריות

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

מוצרי פרסום לחורף

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il