הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

חולצת פולו , חולצות פולו רקומות , לקוסט

  

 

חולצות פולו ,חולצות לקוסט תמיד היו ותמיד יהיו מתאימים כמו כפפה על יד, לכל גבר שילבש אותן. החולצות משוות מראה בוגר ואמין מצד הלובשאותןובכךייחודן. כיום יודעים רבים מבין המנהלים בארגונים ובחברות הגדולות כי שימוש מושכל ב- חולצות פולו עשויי לשרת את החברה היטב בהיבט של קידום מכירות והגדלת מכירות.

 השימוש ב- חולצות פולו יכול להיעשות במספר דרכים, העיקרית שבהן משלבת את החולצה כפריט מוכר על גופו של איש השטח, הסוכן הנודד והמנהל הזוטר. מכיוון של-חולצות פולו יש יכולת לשוות מראה צעיר ורענן, נצליח כמובן לשמור על פרופיל של חברה צעירה זמן רב באמצעותה. אבל לא רק צעיר מוכר אלא גם אמין, חברת פולו ידעה מה היא עושה כשהכינה את הגזרה היפה הזאת, מיד אם צאתה של החולצה לשוק היא התיישבה על עשירי העולם והפכה לסמל סטאטוס.

חולצות פולו היום עדיין מהוות את אותו סמל לאצולה בקרב רוב האנשים, מעמד זה נותן לסוכן השטח שדרוג מיידי מ"עוד נודניק" לבחור רציני. חולצות פולו היום עברו שינוי תדמית וכעת הן נלבשות ע"י עובדי חברות מכל המגזרים, החולצות, עוברות התאמה לחברה וסמל או מסר של החברה נרקם עליה. מסתבר שסמל החברה כאשר הוא רקום על חולצת פולו, מעשיר את החולצה ונותן לה גוון רציני וסמכותי יותר.

 אצלנו בסתיו מוצרי פרסום, תוכלו למצוא חולצות פולו במגוון גדלים וצבעים, בנוסף לשירותים הקיימים אנו נספק לכם, חולצות פולו עם שרול קצר לקיץ ושרוול ארוך לחורף, חולצות פולו עם או בלי כיס, בגזרת נשים או גברים, מבד כותנה או מבד פוטר חורפי, מבד ליקרה או מבד טריקו. סתיו מספקים גם שירותי הדפס או רקמה ללוגו החברה על החולצות וכל זה באיכות ובמחירים נוחים בהחלט.

חולצות פולו אם כן, הם הדרך הטובה ביותר לגרום לנציגים שלך להופיע מול הלקוח מעמדת שווה בין שווים ולא מעמדת נחיתות, היכולת של החולצות להבליט את המאפיינים החיוביים של העובדים שלך והיא תיתן לך ערך מוסף בכל הנוגע למכירות.

אנו בסתיו מוצרי פרסום מבטיחים לך שהשימוש הנכון ב- חולצות פולו משולבות בסמל החברה, יצליח בנקל לשפר את רמת השירות שאתה מעניק ללקוחות שלך, הנועם שהן משרות, האמינות והביטחון, עושים את ההבדל. בוא עוד היום ותתרשם ממגוון חולצות פולו העומד לבחירתך. ניתן להזמין חולצות פולו מכל הסוגים בכל שעה, אספקת החולצות עם ה לוגו תעשה באופן מידי תוך 24 שעות.


קנייה מהנה,
סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il