הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

הדפסה על מוצרים | הדפסה על מתנות

   

כל אחד רוצה לקבל מתנות, בין אם הוא קטן או גדול, זה בכלל לא משנה. תנו לנו מתנה ונהיה מרוצים. האפקט הפסיכולוגי של הדפסה על מוצרים,הדפסה על מתנות הוא רב עוצמה ולא סתם נאמר פעם שניתן לקנות אדם ב- מתנות. אבל לא כל מתנה תקנה כל אחד ויש צורך לדעת ולהבין טוב טוב איזו מתנה לתת לאיזה בן אדם.

 מאמר זה יעסוק בקשר בין חלוקת מתנות ללקוחות חוזרים. ננסה במהלך המאמר לשזור טיפים קטנים שיעזרו לכם בעלי העסקים לגבש את חבילת ה- מתנות המתאימה לכל סוגי הלקוחות שלכם.

 בעולם קיימים רק 2 סוגים של מתנות, חומריות ורוחניות. כיוון שאנחנו עוסקים בלקוחות, נצא מתוך נקודת הנחה שגם אם נראה להם בחיבוק או בשיר שאנחנו אוהבים אותם לא נצליח בביטחון מלא להחזיר אותם לקניה נוספת ולכל היותר נצליח להביך אותם קשות. אנחנו צריכים מתנות שיראו לקונה שהוא יקר לנו, שאנחנו מוכנים להשקיע בו בכדי שיחזור, אנחנו רוצים לתת ללקוח הרגשה שהוא רצוי ושאנחנו צריכים אותו. להשגת מטרה זו נבחר מתנות שידברו אל כולם.

ראשית יש לבדוק לאיזה קהל אנחנו פונים:

ילדים, הורים, אקדמאים, בעלי עסקים, ספקים וכו.

כעת נבדוק מה כל אחד מהמגזרים האלו צריך ורוצה או ליתר דיוק , ישאיר אצלו ולא יזרוק

הדפסה על מוצרים,הדפסה על מתנות ? היכן לבצע.

לאחר שעשינו סקר שוק קצר, אנחנו יודעים בדיוק אילו מתנות לקנות, אבל איפה קונים? איפה משיגים הדפסה על מתנות שיהיו שימושיות ובו בעת יהיו זולות ואיכותיות? זה פשוט. בסתיו מוצרי פרסום ישנם כל סוגי ה- מתנות לכל לקוח ולכל גיל.

אנו בסתיו מוצרי פרסום כבר חסכנו לכם את החיפוש הארוך והמתיש וריכזנו עבורכם את כל מגוון ה- מתנות לפי פילוחים רלוונטיים. ניתן להזמין את כל מגוון ה- מתנות בשילוב חריטה, הדפסה או רקמה. אנו גם נעמיד לרשותכם את מיטב היועצים שלנו למתן עצות עסקיות שיסייעו לכם להגדיל את מאגר הלקוחות החוזרים שלכם. רוצים להוזיל עלויות? אין בעיה, כנסו עוד היום לאתר האינטרנט של סתיו מוצרי פרסום והזמינו ממגוון ה- מתנות שיש לנו להציע.

לסיכום, לא כל בעל תפקיד יסכים לקבל ממך מתנה ללא כל חשש, אלה אם היא תכיל הדפס, כמוצר פרסומי זה מקובל לחלק ולקבל מתנות וזה עושה טוב לכולם.
 
קנייה מהנה,
סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

 

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il