הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מתנות ללקוחות , מתנות לקידום מכירות

  בישראל עוד לא קם האדם שיסרב לקבל מתנה ביציאה מהחנות בה ביקר כעת. בין אם אותם לקוחות קנו או לא קנו אצלנו ניתן להם מתנות ללקוחות מתוך הנחה שהרושם הראשוני שנשאיר עליהם חשוב מאין כמוהו. במאמר זה נדון על מתנות ללקוחות והשפעתן הפסיכולוגיות על החזרה של הלקוח לעסק שלך.

 כבעל עסק אתה ודאי יודע שהעסקים בישראל לעומת בחו"ל מתחלקים לשני סוגים עיקריים, אלו הקיימים בכדי לשרת את בעל העסק ואלו הקיימים בכדי לשרת את הלקוח. זיהוי עסק העונה לקריטריונים המתוארים כצורת העסקים הראשונה הוא פשוט וקל. עם כניסת הלקוח לעסק הוא לא יקבל יחס, לא יזכה למענה אדיב ועדיף לו שלא יצפה לשום סוג של מתנות ללקוחות.

סוג העסקים השני, שם דגש רב על השירות ללקוח ועם כניסתו של אחד כזה לעסק מייד מציעים לו עזרה ומתייחסים אליו באדיבות רבה, כמובן שבעל עסק שכזה מקפיד שעם סיום עסקיהם יקבלו כל היוצאים מתנות ללקוחות.

מהם מתנות ללקוחות ? מתנה היא סוג של תקבול חינם הניתן בדרך כלל לאדם אהוב, קבלת מתנה גורמת בדרך כלל בצד המקבל להרגשה נעימה של אושר תוך הפתעה. מתנות ללקוחות לוקחים את ההגדרה הזאת שלב אחד קדימה. האושר וההפתעה בצד המקבל הם מובנים אבל שימו לב לדבר אחר בהגדרה: "לאדם אהוב". היכולת של מתנה לגרום ללקוח להבין בעצם שהוא מוערך, רצוי ואפילו אהוב בעסק או בחנות שלנו היא יקרה מפז.

מתנות ללקוחות של סתיו המשלבות בחובן הדפס לוגו נחשבות כמוצרי פרסום ומתקבלות ללא חשש ע"י כל לקוח או בעל תפקיד ציבורי. לדוגמה, נסו לתת לפקיד במס הכנסה עט פרקר ללא הדפס, מרבית הסיכויים שהוא לא יקבלו מתוך חשש שזה יתפרש כטובת הנאה אך מרגע שהעט כולל הדפס פרסומת הוא יתקבל בשמחה כ- מתנות ללקוחות ויניב את האפקט הרצוי לנותן המתנה.

אז איך זה עובד? פשוט מאוד, מגיעים לסתיו מוצרי פרסום או גולשים באתר האינטרנט שלנו, בוחרים סוג או כמה סוגים של מתנות ללקוחות, בוחרים את הלוגו או המסר של העסק ומזמינים. תוך מספר ימים תקבל את ההזמנה שלך וגם אתה תוכל להצטרף לבעלי העסקים שהבינו ש- מתנות ללקוחות זו עסקה אסטרטגית שמשתלמת לשני הצדדים, לך וללקוח.

אז אל תחכה יותר מידיי, הכנס עוד היום לסתיו מוצרי פרסום ותהנה משפע מוצרים במגוון רחב של מחירים ובאיכות מצוינת, הפוך את הלקוחות שלך לאנשים מאושרים בכך שתעניק להם מתנות ללקוחות.

ותאמין לנו, ללקוחות שלך זה יעלה יותר בסופו של דבר.

 
קנייה מהנה,
סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

  

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il