הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

גימיקים | גימיקים לחתונה | מתנות לאורחים

  

שוק החתונות בישראל ובעולם תפח בשנים האחרונות והפך לאבן שואבת לבעלי עסקים שמציעים את מרכולתם, צלמים, מפריחי יונים ובעלי אטרקציות אחרות, יעשו שמח בזמן האירוע, אך לא יזכרו לעד. השימוש ב-גימיקים, גימיקים לחתונות כבמזכרת קטנה שתחולק לכל אורח, תדאג להנציח את האירוע שלכם לעד.

חתונה הפכה כבר מזמן להפקת ענק, מעין "מבחן לזוג המתחיל" וכיום כל זוג שמעוניין להתחתן נאלץ לעבור טקס מסוג זה. יש זוגות שלוקחים את מבחן החתונה יותר בקלות מאחרים, אך, אין ספק שרוב הזוגות חשים לחץ מסוים בנוגע לאירוע, הלחץ לדעת שהכול מוכן, מוזמן ומסודר ליום הגדול- זה לא פשוט. מתוקף המעמד המחייב, כל פרט באירוע מוקפד- החל מההזמנות, דרך האוכל וכלה ב- גימיקים לחתונות. הזוג בוחר את נותני השירותים, בכל התחומים, כולל בחירה מדוקדקת של גימיקים לחתונות.

תחום ה- גימיקים לחתונות מהווה טרנד חדש, יחסית, התופס תאוצה. הכוונה ב- גימיקים לחתונות היא למזכרות המיוחדות והמקוריות בסיום האירוע. ראשית, יש להבין את החשיבות של גימיקים לחתונות, האורחים מקבלים, בעצם, תשורת תודה על השתתפותם בשִמחה, מעין מחווה מינימאלית של בעלי השִמחה. ברור, כי כל זוג מעוניין להעניק למשתתפים בשִמחתו,גימיקים מזכרת נעימה שתשמש אותו בהמשך ותעורר זִיכרונות טובים מהאירוע עצמו.

כיום, קיימים בשוק המון גימיקים לחתונות החל מנרות, מחזיקי מפתחות, מגנטים למקרר וכלה בתליוני חמסה אישיים. גימיקים לחתונה מקוריים וייחודיים, זולים מאוד והשקעה בהם מתגמדת אל מול כל השקעה שאפשרה את האירוע. על מנת להבין עד כמה זניחה עלותם של גימיקים לחתונות, יש להתייחס למכלול הגורמים:

מספר האנשים המוזמנים לאירוע והגימיק עצמו.

 גימיקים לחתונות הינם המזכרת האמיתית מהחתונה, זו הנשארת פיזית אצל האורחים ומזכירה להם את החתן הכלה ואת האירוע עצמו באופן הטוב ביותר ומעצם כך ראוי להשקיע הן מחשבה והן תקציב לנושא. הבחירה של הזוג בגימיק זה או אחר תלויה כמובן בתקציב אך לא רק אליו, יש להתאים את ה- גימיקים לחתונות לאופי האירוע ולמספר המשתתפים ותמיד להכין 10% יותר, לכל אורח בלתי צפוי.

הייחודיות והיעילות של ה- גימיקים לחתונות משחקות תפקיד מרכזי בבחירת הגימיק עצמו. גם כאן, אין צורך להפריז ולהפוך עולמות כדי להיות המקוריים ביותר- לעיתים הפשטות מנצחת.  גימיקים לחתונות שישמשו את אורחינו בהמשך, כמו מחזיק מפתחות למשל, ינציח את השמחה ויזכיר אותה על בסיס יומיומי, דבר שבהחלט תורם לחיזוק קשרים חברתיים בשנים הבאות. טעם טוב מהחתונה לא תמיד קשור רק באוכל אלא גם במזכרת המיוחדת הנשמרת אצל האורחים.

אנו בסתיו מוצרי פרסום מזמינים אתכם לעיין בקטלוגים שלנו, מבין מגוון ה- גימיקים לחתונות שתראו, אנו בטוחים שתמצאו את האחד שמתאים לכם מכל. אנו מאחלים לכם אירוע מוצלח ומאמינים שבחירת הגימיק הנכון תנציח את האירוע גם בעוד שנים רבות.

גימיקים לחתונה מבאים מזל טוב,

 

 סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

מתנות לאירועים
 

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il