הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מתנות מיוחדות , גימיקים

אני זוכר את הפעם הראשונה שנתקלתי במצביע לייזר קטן, אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול. הרושם שהמוצר הזה השאיר עליי היה גדול שהריי עד אותו רגע חשבתי שלייזר קיים רק בסרטים ופתאום הבנתי שמדובר בדבר האמיתי. היום אני כבר יודע, אם אתה לא רוצה להישאר מאחור וכן מעוניין להתעדכן בטכנולוגיות החדשות, עשה לך מנהג קבוע, בקר בחנות ה- גימיקים מתנות מיוחדותהקרובה מידי שבוע ותתעדכן.

 גימיקים, מעבר להיותם נחמדים למשחק ומפעילי דמיון מצוינים, מאפשרים לך כבעל עסק להגביר מכירות. מתוקף היותם מגבירי מכירות מצוינים, פועלים ה- גימיקים מתנות מיוחדות כפרסומת טובה מאוד עבור העסק שלך.

כיום ניתן להזמין גימיקים מכל סוג בין אם אלקטרוני, מבד, פלסטיק או מתכת. ה- גימיקים נמכרים במחירים נמוכים וניתן לשלב בהם הדפס מכל סוג, בכך הם משרתים אותך גם בפרסום העסק וגם במשיכת לקוחות חדשים ל "מקום שמחלקים בו גימיקים חינם".

להלן מספר דוגמאות לעסקים כושלים שאילו היו עושים שימוש ב- גימיקים יתכן ולא היו קורסים: חנות אלקטרוניקה - כמה פעמים נכנסנו לחנויות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה והתפעלנו מכמות ואיכות המכשירים והתצוגות, תארו לכם שביציאה מהחנות היו מעניקים לנו איזה מצת אלקטרוני עם לוגו של החנות... חצי שנה לפחות היינו נזכרים בשם החנות או לפחות בכל פעם שנכין אוכל.
רשת ללימודי פסיכומטרי - כלקוח אתה מוציא הון על הלימודים במוסד הזה, תאר לך שלכל לקוח שלהם הם היו נותנים ערכת גימיקים ... איזה הבדל זה היה עושה אם במקרה היית נכשל במבחן.
ג'ימבורי לילדים - מדהים כמה כסף אנחנו מוציאים כהורים על ביקור בג'ימבורי עם הילדים, מה הפלא שאנחנו לוקחים אותם לג'ימבורי הכי זול ? תארו לעצמכם מה היה קורה אם היינו הולכים לג'ימבורי והילדים היו מקבלים כמה גימיקים במתנה... כנראה שנבלה עוד הרבה פעמים באותו מקום. כישראלים אנחנו אוהבים מתנות ובמיוחד כאלו שמפתיעות אותנו ויש בהן ערך נוסף מלבד היותן "נחמדות" , גימיקים הם צורה יפה וטובה גם לשעשע את הלקוחות שלכם וגם לפרסם את העסק.

אנחנו בסתיו מוצרי פרסום מחזיקים ומתחדשים ב- גימיקים מתנות מיוחדות כל העת, נשמח לסייע לכם לבחור את ה- גימיקים המתאימים לכם וכמובן לייעץ לכם בכל נושא אחר.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

  

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il