הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מתנות סוף שנה | מתנות למתגייסים

שנים הם חיכו לרגע הזה והיום הם עומדים סוף סוף על הבמה, זוכים למחיאות הכפיים שלנו. ההישגים שלהם בתעודת הבגרות יתנו להם קפיצת דרך טובה לאזרחות בהתאם להשקעה שלהם במהלך כל שנות הלימודים. אך רגע, לפני שתלכו לצבא או לפני שתפנו לכל נתיב אחר בחיים, אנחנו כסגל בית הספר שלכם רוצים להיפרד. אנחנו רוצים להביע את תודתנו לכם על כך שביליתם איתנו את השנים היפות בחיים שלכם ועל כך שלימדתם אותנו דבר או שנים בחיים- מתנות לסוף שנה.

אז איך נפרדים מקבוצה כזאת שמסיימת את הלימודים? איך נפרדת הנהלת בית הספר מבוגריה? מתנות לבוגרי בית ספר מתנות סטף שנה זו הדרך היפה ביותר לעשות את זה. מתנות לבוגרי בית ספר יכולות להיות מכל סוג ובכל תקציב, החל מאלבומים מעוצבים וכלה בגימיקים או בחולצות עם הדפסה,  ההחלטה על גודל והאפקט של מתנות סוף שנה תלויה אך ורק בתפיסתכם כהנהלה את המעמד.

 דמיינו, מנהל בית הספר עומד על הבמה ונפרד משכבה שלמה בבית הספר, ההורים יושבים בקהל ורואים איך המנהל מקדיש מתנות לבוגרי בית ספר, מתנות שלא היו מביישות מנכ"ל. להורים האלו בטח יש עוד ילדים בבית, חלקם מועדים להגיע לבית הספר התיכון בעוד שנה או קצת פחות. מידת ההשקעה שלכם בתלמיד שמסיים, מעידה בעני ההורים על מידת ההשקעה שלכם בילד שלהם במהלך כל הלימודים. אז לשאלה מה קונים לילדים שמסיימים היום את בית הספר יש תשובה פשוטה, משקיעים ב- מתנות סוף שנה לבוגרי בית ספר, מתנות איכותיות שלא יביישו אתכם כארגון.

 אנחנו ב סתיו מוצרי פרסום מתמחים בכל מגוון מתנות למתגיסים, עבורנו מתנות לבוגרי בית ספר הם אתגר מעניין ואנו ששים לאתגרים. אתם מוזמנים להגיע לסתיו מוצרי פרסום ולהתרשם מהמגוון העצום שקיים אצלנו, כל ה- מתנות לבוגרי בית ספר שתוכלו לדמיין, במקום אחד.

 רק בסתיו מוצרי פרסום ניתן לקנות מתנות סוף שנה לבוגרי בית ספר בשילוב חריטה, רקמה או הדפסה שידגישו עד כמה הבוגרים האלו חשובים לכם. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון של מתנות לסוף שנה ולקבל יעוץ מקצועי בנוגע לכל תחום ה- מתנות לבוגרי בית ספר.

זכרו, אתם משקיעים היום בדור המחר וחשוב עוד יותר לזכור ה- מתנות סוף שנה לבוגרי בית ספר שתתנו למסיימים תשמש תמריץ לבאים אחריהם לבחור דווקא בבית הספר שלכם כמקום הלימודים שלהם בעתיד.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

  

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il