הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מתנות לעובדים , שי לעובדים , שי לעובד

 מעסיקים רבים נוטים לדרוש מהעובדים תפוקה מקסימאלית בשגרת העבודה בעסק. כך צריך להיות, עסק טוב הוא עסק שמנוהל תוך מחשבה עסקית נבונה. אך איך דורשים מהעובדים תפוקה מלאה בחגים או בימים קשים? אחת הדרכים הטובות היא מתן מוטיבציה לעובד תוך יצירת תחושת משפחתיות. יש דרכים רבות להגיע עד לכדי לכידות משפחתית בעבודה אך מאמר זה יעסוק בעיקרית שבהן: שיטת "מתנות לעובדים".

מי אשר הכותרת הפחידה אותו וחלילה היה נדמה לו שהכוונה ב- מתנות לעובדים היא בכך שנשחד אותם או ננקוט בפופולאריות זולה בכדי לזכות בקולם טועה טעות מרה. נתחיל מהמקור לשיטה, ארגונים רבים הוקמו על בסיס שוק שצמח והתפתח, גיוס העובדים בדרך כלל נעשה בחופזה וזאת על מנת לעמוד רגעית בדרישות השוק ולא לטבוע, מטבעה של שיטה זו שהיא דרשה תחלופת עובדים מהירה בשל הלחץ והעומס הרב.

עם התמסדות החברות החלו גם בגיוס כוח אדם סדור ואיכותי, אך אז החלו הצרות, צרות שלימים ייפתרו באמצעות שיטת מתנות לעובדים. מרבית הצרות של המעסיקים נבעו מתוך הצורך לשלם יותר לעובד איכותי, צרות שנבעו גם מהקמת וועדי עובדים ועוד צרות אחרות שעוד עתידות לבוא אם לא ננקוט בשיטת ה- מתנות לעובדים.

יצירת מוטיבציה היא הדרך היחידה למנהל עבודה להמריץ את עובדיו, מכיוון שמשכורת היא תנאי בסיסי וגמול לעבודה, היא אינה נחשבת כיוצרת מוטיבציה. מוטיבציה היא גם הפילוסופיה העומדת אחרי תיאוריות רבות בתחום הניהול והנעת העובדים. אך מוטיבציה נוצרת בעיקר מסיפוק התנאים הבסיסים של האדם: אוכל ושתייה, בטחון למשפחה ותחושת שייכות.

שיטת מתנות לעובדים מאמצת את הרצון של העובד להשתייך ועוזרת לו בכך. איך? ראשית על ידיי כך שניתן לו תנאים נאותים, משכורת טובה, תנאים סוציאליים אבל גם אקסטרה, מה זאת אומרת? ניתן לעובדים שלנו ערך מוסף, בימי חג ושבת או בימים של הצטיינות ניתן מתנות לעובדים, מין גאג'טים או גימיקים אם תרצו, כאלה שחרוט או מודפס עליהם לוגו החברה.

מתנות לעובדים ואפילו הקטנות ביותר, יוצרות זיקה למקום העבודה, הרגשת שייכות ואפילו בבית הילדים והאישה מתחילים להזדהות.

שיטת מתנות לעובדים עובדת, חיה ובועטת גם היום. אם גם אתה רוצה ללמוד עליה אתה מוזמן לפנות אלינו ב סתיו מוצרי שיווק, המומחים שלנו ישמחו להסביר ולהתאים מתנות לעובדים של החברה שלך. והכול עם חיוך.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

  

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il