הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

שוקולדים ממותגים , סוכריות מודפסות

איזה בעל עסק לא היה רוצה ששם העסק שלו יזוהה עם טעם טוב וחיוך? האפשרות להעניק רגע מתוק לעובדים, ללקוחות ולמבקרים מזדמנים אפשרית באמצעות סוכריות ושוקולדים ממותגים. סוכריות מודפסות,שוקולדים ממותגים הם למעשה ממתקים אשר לוגו החברה מודפס על עטיפתם, והם נמצאים בשפע בדוכן הקבלה או מחולקים למשתתפים בכנסים או ישיבות, ומעניקים תחושה של תשומת לב מצד ההנהלה. סוכריות ושוקולדים ממותגים הם אמנם גימיק פרסומי נחמד, אך יש בהם משום מסר נסתר - "אכפת לנו שתצא עם טעם טוב". סוכריות ושוקולדים ממותגים הם שיטה מקובלת מאוד בעולם העסקים לשווק שיווק קל, לא יקר ובעיקר מהנה - אשר יגיע לא רק ליושבים בישיבה, אלא גם לילדיהם בבית. סוכריות ושוקולדים ממותגים יוצרים הזדהות עם העסק, והשפעתם רבה יותר ממתנות שגורות כמו עט או מחזיק מפתחות, אשר מוצאים את מקומם באיזו מגירה נידחת ללא שימוש. סוכריות ושוקולדים ממותגים יאירו באור אחר את העסק אשר נתפס בדרך כלל כמקום רציני ומעונב, ויפתיעו את המקבלים במקוריות ובטעם טוב, תרתי משמע.

 

ניתן להכין סוכריות מודפסות,שוקולדים ממותגים לכל מטרה ולכל אירוע – אם כמתנה לכבוד חג מתקרב, לכבוד אירוע משמעותי או כשי צנוע המחולק לכל באי המשרד. על עטיפת סוכריות ושוקולדים ממותגים ניתן לכתוב כל טקסט העולה על רוחכם, תמונה או לוגו. עיצוב סוכריות ושוקולדים ממותגים נע בין ממתקים פשוטים בעיצוב סטנדרטי, ועד עיצוב מיוחד על פי דרישת הלקוח, כיד הדמיון הטובה. אין ספק ש- סוכריות ושוקולדים ממותגים יוצרים אווירה חיובית ומעלים חיוך, ולא רק בזכות הסרוטונין המופרש בעת אכילת ממתקים – הפער בין הדרך בה נתפסת החברה כגוף רציני ועסקי לבין ה לוגו המתנוסס על גבי ממתקים, יוצר מיד תחושה שמאחורי העניבות ולחיצות הידיים הרשמיות נמצאים אנשים, אשר מבינים ערכו של חיוך מהו.  קיימת חשיבות רבה לכך שעסק הנתפש כמרוחק ורב רצינות, יצטייר כעסק נגיש וידידותי. ממתקים היו מאז ומעולם אמצעי לפיתוי ויצירת קשר מיידי בין אנשים – נדמה שגם בעולם העסקי לממתקים יש ערך ביצירת קשרים בין בני אדם וחברות...

אצלנו בסתיו מוצרי פרסום, תקבל את חבילת הפרסום הטובה ביותר לעסק שלך, החל מ- סוכריות ושוקולדים ממותגים וכלה במוצרי פרסום רבי ערך. מוצרי הפרסום שלנו מיועדים לכל מטרה ולכל אירוע ויחודם באיכות, במחיר ובזמינות. אתה מוזמן לנסות אותנו, לא תתחרט.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

    

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il