הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

יומן שנה , לוח שנה מעוצב , לוח שנה שולחני

 

  

לוחות שנה היו מאז ומתמיד פרט שימושי והכרחי ביותר בכל משרד שמכבד את עצמו.יומן שנה כחלק משגרת היום הקבועה במשרדים ובארגונים השונים, העובדים נדרשים לתכנן את לו"ז העבודה שלהם למשך ימים ושבועות קדימה. בנוסף, נדרשים העובדים לארגן לעצמם תוכניות עבודה ארוכות וקצרות טווח, ולהיות תמיד עם האצבע על הדופק ביחס לתאריכים קרובים או רחוקים. השימוש בפורמט של לוחות שנה הוא יום יומי, וקשה מאוד לדמיין את התנהלות שגרת העבודה במשרד בלעדיהם. לאור האמור, חברות רבות משקיעות תקציבים לא מבוטלים בכדי לרכוש עבור עובדיהם לוח שנה מעוצב ממותגים, אשר יסיעו להם בביצוע עבודתם השוטפת והיום יומית.
 
בגלל הנחיצות הרבה של לוחות שנה וגם של יומנים בכל משרד, קיימות חברות רבות ששולחות ללקוחותיהם ולמשרדים איתן הן עובדות מתנות לחגים בדמות לוחות שנה ואף יומנים ממותגים. קיימים סוגים שונים ומגוונים של יומנים או לוחות שנה כאלו, לדוגמה: לוח שנה לקיר, לוח שנה לשולחן, לוח שנה מגנטי, יומנים שבועיים, יומן אירגונית וכו'. לוחות שנה ואף יומנים אלו מכילים את האינפורמציה הרגילה בה תוכלו למצוא בכל לוח שנה שולחני או יומן סטנדרטי (חלוקה לימים, שבועות, חודשים, תאריכים חשובים, וכו').
 
אך בנוסף לאינפורמציה היבשה הזו, לוחות שנה הללו מכילים מידע פרסומי אודות החברה ששולחת אותם. היתרון הגדול במשלוח מתנות מהסוג הזה ללקוחות לראש השנה, הוא שהיומנים ולוחות השנה הללו נמצאים בשימוש שותף אצל אותם לקוחות במשך כל ימות השנה. מכאן יוצא שהשימוש היום יומי של לקוחותיכם ביומנים ובלוחות שנה אלו יחשוף אותם מדי יום לחברה שלכם, לשירותים שהיא מציעה ולדרכי ההתקשרות הישירים עימה. מדובר בצורת שיווק נפלאה, שהרי כיף לקבל מתנות, ועוד מתנות שימושיות! הלקוחות שלכם כל כך ישמחו שהם קיבלו מכם את לוח השנה השימושי, והם בכלל לא ירימו גבה או יחשדו במניעים השיווקיים שלכם. כך תצאו נשכרים פעמיים - ראשית הלקוחות שלכם יהיו אסירי תודה וחיבה אליכם, שכן שלחתם להם מתנה כה שימושית ופונקציונאלית. שנית, הם יחשפו יום יום למותג שלכם, וכך החברה שלכם תהיה אצלם תמיד בתודעה.
 
"סתיו מוצרי פרסום" פעילה בתחום מוצרי הפרסום כבר 30 שנה, ומספקת לקהל לקוחותיה העצום מגוון רב של מתנות לחגים. מדובר בסל רחב של סוגי מתנות מסוגים שונים, ביניהם מתנות לרגל אירועים שונים, חגים, מועדים וכו'. מתנות ללקוחות לראש השנה הן המתנות הפופולאריות ביותר, שכן מדובר בחג משמעותי בלוח השנה העברי שמסמן את תחילתה של שנה חדשה. "סתיו מוצרי פרסום" מספקת ללקוחותיה מגוון רב של יומנים וכן לוחות שנה ממותגים מכל הסוגים והמינים, ברמות הגבוהות ביותר של עיצובים. בין המוצרים הבולטים שלנו, תוכלו למצוא - לוח שנה לקיר, לוח שנה שולחני, לוח שנה מגנטי, יומנים שבועיים, יומן ארגונית ועוד!
 

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il