הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מוצרים לקידום מכירות,מתנות ומוצרי פרסום

 

 

 

מוצרי קידום מכירות הפכו בשנים האחרונות לאחד המוצרים הנחשקים ביותר בתערוכות ובכנסים, ואיך לא? אחרי הכול, אם זה מוכר אז זה טוב.

 

מוצרים לקידום מכירות נהיו בשנים האחרונות לאמצעי השיווק האקטיבי הפופולארי ביותר בענף קידום המכירות. הם הפכו לחלק אינטגראלי מהכנסים והתערוכות של החברות הגדולות והחשובות בארץ ולא בכדי, שהרי יש בהם משהו שהופך אותם לטובים יותר מכל אמצעי פרסום אחר. מהו סוד הקסם שלהם ? מדוע הן כל כך חיוניות? ומה יש להם להציע לצרכן? על כל אלו במאמר הבא.

 

מוצרים לקידום מכירות, הם כל אותם אביזרי משרד חיוניים לכל עסק. דוגמת: מעמדים לנייר, סט עטים, כדורי לחץ, מעמד לכרטיסי ביקור, מחברת ממותגת, יומני שנה, כובעים, מחזיקי מפתחות, מעמדי עטים, מחשבוני כיס, דיסק און קי ממותג, שעון קיר מטאורולוגי ועוד. כל אביזר כזה יש בו להוות את מצע יחסי הציבור של העסק שלכם. מסע פרסום ייחודי, אפקטיבי, המיטיב עם נותני המוצר ומקבליו, ומשרת את מטרות כל אחד מהצדים. אתם כמפרסמים זוכים לפרסום שמכם ברבים ואילו מקבלי המתנה נהנים ממוצר שימושי וחיוני למשרדו ולעצמו, כמובן שבהתאם לאופי המתנה.

 

מה אתם מרוויחים מזה?

ראשית במתן מתנות ללקוחותיכם אתם צוברים מוניטין של חברה מקצועית, אדיבה, המשקיעה בלקוחותיה ואכן רואה בהם בראש סדר העדיפויות. תשומת הלב ללקוחות, ההשקעה שמשתקפת כמאמץ לא מבוטל, מציירים אתכם בעיני הלקוחות כארגון מסור, קשוב לצרכי הלקוחות ומייחס להם את החשיבות הראויה.

 

בכך אתם מרוויחים יחסים קרובים וטובים יותר עם לקוחותיכם, ורוכשים לכך שם טוב בענף. הלכה למעשה לא נדרש לשם כך יגע כפיים, ואתם רוכשים בכך את חיבתם של לקוחות נאמנים יותר.

דבר שני, שם החברה שלכם עושה לו רגליים ומתרוצץ מול לקוחות עסקיים של לקוחותיכם. במפגשים חשובים, בישיבות, בכנסים הנערכים בקרב לקוחותיכם, פגישות עסקיות, ייתקלו מיני אנשים חשובים בענף בשם החברה המתנוסס כלוגו על אינספור מוצרים שלכם.

 

ככל שירבה המפגש של עיני הלקוחות השונים עם שם החברה שלכם, כך תגבר המודעות וההכרה בחברה שלכם. איכות המוצרים, ייחודיותם, תקנה את ליבם ותיצור עניין וסקרנות אודותיכם.

אט-אט, שמכם מתפרסם ומתגנב לאנשים הנכונים שייתכן ויעשו בו שימוש הרבה מעבר למעמד עטים או כרטיסי ביקור.

 

סט אביזרי שולחן, יוקרתי, נאה, מתוחכם, יציג את חברתכם כארגון רציני, מכובד, שמצריך עיון נוסף, והיכרות קרובה יותר עימו.

חברה החורטת את הלוגו שלה, מצהירה על נוכחותה בשטח, חשיבותה, והחובה להכיר בה כארגון בעל ערך רב. פועל יוצא הוא, שדרוג של שמכם בענף בו אתם עוסקים, רכישת מעמד מכובד בנקל, ייצוג מכובד של חברתכם קל וחומר בקרב קהל היעד הפוטנציאלי והספציפי ביותר.

נוסף על כך, היתרון בשיווק מוצרים עם לוגו החברה, מאפשר לכם פרסום פסיבי לכאורה של חברתכם. פרסום סמוי של החברה, לא מאולץ או כפוי, יחסי ציבור מוסווים אשר אינם מהווים מטרד. במילים אחרות פרסום שקט.

 

התקלות בשמכם, רב שעות היממה מצד לקוחותיכם, אם במשרד או במסדרונות החברה וההנהלה ממקמת את שם החברה שלכם בראש התודעה של העוברים ושבים, מה שמעצים את ההכרה בארגונכם.

 

כך הרווחתם, לקוחות נאמנים, לקוחות פוטנציאליים, שם טוב, מוניטין מכובד, מעמד, ופרסום משובח.

אם כך, מדוע זה משתלם גם ללקוחותיכם?

פני המשרד הם האריזה של החברה\העסק. פגישה ראשונה של לקוח בחברה כלשהי, תימדד תחילה בעיני האורח בחזות מקום המפגש יותר מכל.

על כן, על מנת לרכוש את לב הלקוח, עליכם לשוות למשרדכם מקום עבודה ראוי, הולם, מכובד ונאות.

 

אתם, בעלי המוצרים לקידום מכירות, רוכשים ללקוחותיכם את אותם המוצרים שיקנו סביבת עבודה נעימה ומקצועית ללקוחותיכם, הודות למוצרי הלוגו שתעניקו להם.

לקוחותיכם ייהנו ממוצרים משובחים, איכותיים המשרתים אותם אסתטית ומקצועית ואתם הגורם לכך.

 

לקוחותיכם נהנים ממוצרי יוקרה, המקבלים את פני אורחיהם בסבר פנים נאות, ומשווים למשרדם את הסטאטוס בו הם חפצו.

כך מוצרי לוגו, הפכו להיות לדבר הבא בענף קידום המכירות.

שם טוב ושמן טוב במתנה אחת.

זכרו, ההשקעה משתלמת, ככל שתרבו לדרבן את חברתכם להשקיע, ליזום, להמציא את עצמכם מחדש כך תזכו לתוצאות שהצבתם לעצמכם.

צעד קטן למשרד, צעד גדול לחברה.

צבי סתוי, מנהל סתיו- מוצרים לקידום מכירות

30 שנות ניסיון במוצרי קידום מכירות

 

מוצרים לקידום מכירות

 

מוצרי פרסום

 

  

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il