הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

עט , עטים , עטים עם חריטה

חושבים לרכוש מוצר שיפרסם טוב את העסק שלכם? מוצר שישמש פרסומת במשך 24 שעות ללא שום צורך בפעולה נוספת שלכם? רוצים כלי פרסומי שיהיה גם קטן, גם זול וגם יעביר מסר גדול? תפסיקו לחשוב, התשובה מול העניים שלכם, השתמשו ב- עטים כמקדמי מכירות.

בחברות ובארגונים גדולים כבר הבינו שהצורך בפרסום הוא לא סתם סיסמא וכי בלי פרסום אין לקוחות. בעלי עסקים רבים התחילו להשקיע בפרסום בגדול על מסכי הטלוויזיה או בבית הקולנוע וגילו מהר מאוד כי הפרסום במדיה הינה יקרה הרבה יותר ממה שדמיינו. הפרסום אם כך יכול להתבצע במספר דרכים:

פרסום יקר באמצעי המדיה – פרסום בדרך זו מיועדת בעיקר לתאגידים או חברות גדולות שיכולות לשאת בנטל הכספי.
פרסום ע"י מנשרים שמחולקים ללקוחות בתאי הדואר או ביד.
פרסום ע"י עטים כמקדמי מכירות.

פרסום על ידיי מנשרים הוא אפקטיבי באופן מוגבל בלבד ואחוז ניכר מהמנשרים שנחלק ימצאו עצמם כמעט מיד בפח. אם כך נשארה האופציה האחרונה, שימוש ב- עטים כמקדמי מכירות. ראשית נבין איך הופכים עטים למקדמי מכירות ולמה הם עושים זאת טוב כל כך.
בין אם קהל היעד שלנו נמצא בביתנים בתצוגות, או אם מדובר בלקוחות נאמנים/חדשים, אין ספק שהקהל הישראלי הוא קהל שאוהב מתנות. גודל המתנה אינו חשוב, חשובה הפרקטיקה, אם זה שמיש, הוא ישים את זה בכיס. כך קורה שהלקוח שלך או כל אדם אחר, יראה את השם שלך בכל פעם כשיחתום בבנק, כשימלא דלק, או יבצע רישום כלשהו. זוהי דרך נהדרת להזכיר לו שאתם שם.


מוסכם על כולם אם כן ש- עטים כמקדמי מכירות עונים על הקביעה שפרסום לא צריך להיות יקר. בסתיו מוצרי פרסום יש מבחר גדול של עטים לקידום מכירות במחירים משתנים לפי בחירתכם. מחירם של עטים לקידום מכירות יכול לנוע מ-0.40 ₪ ומעלה. אצלנו ניתן למצוא עט מוטבע עם הלוגו האישי שלכם או כל סמל אחר שתחפצו בו. על מנת למצוא את ה- עטים לקידום מכירות המושלמים עבורכם, אתם נדרשים לתכנן את התקציב שלכם ולהחליט איזה הדפס לשייך לכל עט מסדרת ה- עטים לקידום מכירות שבחרתם. אנשי המקצוע בסתיו מוצרי פרסום אף יכוונו אתכם ויתנו לכם מידע רלוונטי שיעזור לכם לעצב את העט בצורה האופטימאלית. בסתיו מוצרי פרסום ניתן להזמין עטים לקידום מכירות גם דרך אתר האינטרנט. התהליך הוא פשוט:

בוחרים את סוג העט מתוך מגוון עצום של עטים לקידום מכירות.
מזינים את הכיתוב והלוגו שלכם על גבי ה- עטים לקידום מכירות.
בוחרים את הכמות בהתאם לתקציב.
מוסיפים לעגלת הקניות את ה- עטים לקידום מכירות.

בהתאם לסוג העט שאתם מזמינים הטקסט יודפס או ייחרט בלייזר על גבי ה- עטים לקידום מכירות שלכם. כעת אתם יכולים להתחדש, יש לכם עטים כמקדמי מכירות. אין לנו ספק שהבחירה שעשיתם היא נכונה. עם עטים כמקדמי מכירות אי אפשר אף פעם לטעות. לא מאמין? תסתכל על העט בכיס או בתיק שלך, אחד מהם בטוח ניתן לך כמתנה ע"י ספק שלך.
 
קנייה מהנה,
סתיו מוצרי פרסום - 30 שנות ניסיון

    

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il