הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מוצרי פרסום קד"מ כמתנה

כולנו אוהבים מתנות מוצרי קד"מ
לאחותך יש יומהולדת באמצע הקיץ, החבר הכי טוב שלך מתחתן, יום האם הגיע, הדודה מארחת את הארוחת הסדר ולהורים שלך יש יום נישואין?
אין לך מושג איזה מתנה לקנות. איזה ברוך.
קניית מתנה היא פעולה פשוטה ממש כמו לקשור שרוכים, אך בחירת המתנה המושלמת היא מלאכת מחשבת. כולנו יודעים מה אנחנו רוצים לקבל מתנה, אבל לבחור מתנה עבור מישהו אחר- זאת עלולה לעיתים להיות בעיה לא פשוטה.
אל דאגה עם קצת רצון וקצת יכולת יש מתנות שאפשר למצוא גם במכולת. כמו לדוגמא מתנות לראש השנה. לקראת חגי תשרי מפוצצים בתי הכלבו והסופרים בבונבוירות, חבילות שי בשלל גדלים וסוגים ומארזי יין. גם מתנות לבית כמו ארגוניות או כלים הם מתנה שימושית ופופלארית.
עסקים רבים מנצלים את תקופת החגים עבור קידום מכירות, ומנפקים לוחות שנה, יומנים ואפילו עטי לוגו עם שם החברה המשמשים במתנה פרקטית במיוחד.
רעיון השי הגדיל לעשות והפך לטרנד גם לקראת סוף השנה אז רושמים הורים לילדים גן ובית הספר ב יומן שבועי לבחור מתנה סמלית עבור הגננת והמורה. בהשוואה למתנות החג, מתנות לסוף השנה בדרך כלל צנועות יותר כיאה להבעת תודה.

מתנות מוצלחות במיוחד הם מתנות שממש ממש רצית. כלב, למשל, הוא חלומו של כל ילד ואפשר לאבזר אותו בתג שם ממתכת שיתפקד כתג זיהוי במקרה הצורך.
כפי שניתן לשער מתנות גם מושפעות מאופנות ועונות השנה. עבור צעירים רבים בגדים הם המתנה האידיאלית, אם חלילה לא בחרת באופציה של המזומן. חולצות, מכנסים ואפילו כפכפים הם מתנה נחמדה ולא יקרה. אין דבר כזה יותר מידי כפכפי אצבע בקיץ עבור נערה.
מלבד המתנות העונתיות אל נשכח את המתנות האינדיווידואליות יותר המתאימות כמתנות יומהולדת או כתשורה להערכה מקצועית. חלק ממקומות העבודה מנפקים תגי שם עבור שולחן העבודה כאשר עובד מגיע לותק מסויים בארגון ומתנות הפרישה המסורתיות כמו עט יוקרתי מצתים מהודרים או שעון שעליו חרוטה הקדשה. בדומה לחריטה על עטים, גם מצית עם חריטה אישית הוא שי חביב עבור חובבי המציתים.

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il