הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

שעונים , שעון , שעוני

שעונים,שעון,שעוני ,שעוני יד, שעוני שולחן מעוררים שעוני קיר פרסומים

שעונים עם הדפס לוגו שי ללקחות לקידום מכירות

 

שעונים שעוני קיר לצרכי פרסום וקידום עם הדפס הם דרך הנדרת להדגיש ולחזק את שם החברה שלכם או המותג. אין דרך יותר טובה לבדוק את הזמן מאשר עם שעונים קידומיים בעל הדפס אישי.
 

חברות רבות מעדיפות לחלק שעונים לצרכי קידום על פני עטים, מחשבונים או מוצרי USB. הסיבה היא שלשעונים יש משטח יותר גדול לפרסום: לשעונים יש מקום גם ללוגו החברה, מסר החברה ואתר החברה. שעונים הם דרך נהדרת לפרסם את שירותיכם בעסקים המקומיים. זה חשוב לספק מוצר קידומי שהוא גם שימושי ובעל מטרה.

כולנו מכירים מוצרי פרסום אחרים כמו חולצות, עטים, משטחים לעכבר, מטריות, מאגים ועוד. כל המוצרים הקידומיים האלו משומשים כדי להגדיל את זיהוי מותג ולדאוג למכירות חוזרות. שעונים לצרכי פרסום עם הדפס הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה מקובלת למוצרי הפרסום והקידום המסורתיים. עם העזרה של השעוני פרסום אתם יכולים לשים את שם החברה שלכם ממש מול עיני הלקוח שלכם.
 
סתיו מוצרים פרסום מציעים מספר נרחב של שעונים שעוני יד שעוני קיר לצרכי קידום איכותיים, כאלו שעשויים ממתכת, מפלסטיק, שעוני מנהלים ושעוני קיר. שעונים קידומיים מבטיחים שהלקוחות שלכם יסתכלו על שם החברה שלכם, לוגו ומסר שוב ושוב. שעוני קיר לפרסום מאפשרים לכם ליצור חשיפה קבועה במשך זמן ובמבחר של סביבות.
"סללום" שעון מתקפל תחנת אקלים 
"סללום" שעון מתקפל תחנת אקלים
קוד : s460
מחיר: 70.00 ₪
"פיניקס" שעון עם בסיס מתכת 
"פיניקס" שעון עם בסיס מתכת
קוד : s8429
מחיר: 84.00 ₪
הדפסה על מוצרי פרסום 
הדפסה על מוצרי פרסום
קוד : s9694
מחיר: 10.00 ₪

הקודם 1 2 3 4 5    הבא

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il