הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מתנות לכנסים | גימיקים לתערוכות

מוצרים לתערוכות וכנסים, תערוכות וכנסים הם המקומות המתאימים ביותר לקידום מכירות, והשוק של מוצרים של קידום מכירות לתערוכות וכנסים כולל עשרות ומאות רעיונות מקוריים של מתנות לכנסים ומוצרי קד"מ.גימיקים לתערוכות, מוצרים אלו מתנות לכנסים גימיקים לתערכות כוללים בראש ובראשונה פולדרים ופלאיירים- דפי מידע אשר נועדו לחלוקה בתערוכה ובכנס ללקוחות המתעניינים במוצרים שלכם. כמו כן עליכם להצטייד בתג שם אשר יקלו עליכם את המפגש עם לקוחות פוטנציאליים חדשים. מוצרי קידום מכירות מקוריים גימיקים לתערוכות  יותר אשר הופכים את העסק שלכם לבולט על פני אחרים בתערוכה או בכנס כוללים תיקי תערוכות, עטים ומחזיקי מפתחות עם לוגו העסק שלכם יומנים, תגי שם שקיות בד אקולוגיות לאיסוף דפי המידע והמתנות בתערוכה ועוד. על ידי תכנון נכון של מוצרי קד"מ לתערוכות וכנסים ניתן בהחלט להעלות את אחוז ההיענות של לקוחות בכנס בעזרת מתנות לכנסים, ולהרוויח מכירות נוספות. בחלוקות מתנות לכנסים.גימיקים לתערוכות הינם מתנות מיוחדות יוצאות דופן שמושכות תשומת לב של המבקרים בתערוכה,לקוחות אוהבים לקחת גימיקים בתערכות,התגובות של הגימיקים בערוכות היא מידית מיד הדברים נראים במסדרונות והלקוחות רצים לביתן שמחלק את הגמייק המענין והיוצא דופן בעזרת גימיקים בתערכות המציג יכול להגביר את הביקור בביתן שלו ולבקש מהלקוחות תמונות מתן הגימיק כרטיס ביקור ופרטים חשובים ליצרת קשר אחרי התערוכה.
מוצרים לים , כדור ים שקוף 
 מוצרים לים , כדור ים שקוף
קוד : s8853
מחיר: 4.00 ₪
ספל קסם | כוס פלא | כוסות פלא 
 ספל קסם | כוס פלא | כוסות פלא
קוד : s9743
מחיר: 50.00 ₪
"סנאפ" טבעת D עם רצועה להדפסה 
"סנאפ" טבעת D עם רצועה להדפסה
קוד : s7073
מחיר: 2.30 ₪
"רוגבי" כדור ספוגי להפגת לחץ  
"רוגבי" כדור ספוגי להפגת לחץ
קוד : s6984
מחיר: 5.00 ₪
אוגדן | פולדר |תיקיות פוליגל 
אוגדן | פולדר |תיקיות פוליגל
קוד : s10298
מחיר: 5.00 ₪
ארנק שחור לאשה 
ארנק שחור לאשה
קוד : s8828
מחיר: 25.00 ₪
ביצת פלאים 
ביצת פלאים
קוד : s9792
מחיר: 10.00 ₪
בנדנה בצורת דגל ארצות הברית 
בנדנה בצורת דגל ארצות הברית
קוד : s8863
מחיר: 6.00 ₪

הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 31    הבא

 

שיטה נוספת לשרותי שיווק עסקים בתערוכות ואחת היעילות שבהן, היא חלוקה של מתנות קטנות, הנושאות את לוגו החברה ופרטי ההתקשרות עימה, ללקוחות החברה ולמבקרים בביתן בו מציג העסק. שיטת קידום עסקים זו היא שיטה המבטיחה לעסק יתרונות רבים במחיר שווה לכל נפש ותועלתה עולה לעין שיעור על עלותה.

 

ראשית, חלוקה של מוצרים שימושיים מבטיחה שימוש רב בהם וחשיפה גם למשתמש וגם לסביבתו. העובדה שהמתנה היא בחינם וגם שימושית, גורמת ללקוח לשמור אותה ולעשות בה שימוש בהזדמנויות רבות. בכל פעם שהלקוח עושה שימוש במתנה, גם הוא וגם כל סביבתו הקרובה נחשפים למסר הפרסומי הכלול בה. 

 

תכונותיו של המוצר מעבירות מסר בנוגע לתכונותיה של החברה שחילקה אותו. מוצר באיכות טובה מעביר מסר תת-מודע לגבי איכותה של החברה. מוצר מקורי מעביר מסר בנוגע למקוריות של החברה, מוצר מעוצב מעביר מסר בנוגע ליכולות האסתטיות וההקפדה שלה על האסתטיקה של המוצרים. מוצר מעוצב גם לא יגרום ללקוח "להתבייש" להציג אותו ויכול להעביר לו תחושה יוקרתית. הוא יכול גם לגרום ללקוח עצמו להיראות שיקי עדכני ומדליק בעיני אחרים ולכן להפגין את השימוש שלו במוצר באופן מכוון.

 

מוצר המחולק בחינם יוצר רושם של חברה נדיבה שעינה אינה צרה בהוצאות שונות לטובתו של הלקוח. רושם כזה יגרום ללקוח גם לחשוב שכדאי לעשות עסקים עם חברה מסוג זה, שכן החברה היא חברה השמחה לפעול לטובתו ומגלה עניין רב ברווחתו ובשביעות רצונו. 

 

מוצרי מתנה קטנים מסוג זה הם זולים ואינם דורשים הוצאה כספית ניכרת    הם בהישג ידו גם של עסק קטן. מחירם הנמוך מאפשר לך להיות אף נדיב ולחלק יותר ממוצר אחד ללקוח ולתת לו מוצרים לחלוקה ללקוחותיו. באופן כזה ניתן להפיץ את המסר הפרסומי שלך בסביבה רחבה ולזכות בדיווידנדים פרסומיים בעלות נמוכה לאין שיעור מכל מדיה פרסומית אחרת.

 

 

מתנות קטנות המחולקות בתערוכות גם מבטיחות שהלקוח ייקח אותן איתו כאשר הוא מסתובב בתערוכה ויחשוף אותן לכל שאר המציגים בתערוכה וכן שימשיך להשתמש בהן לאחר תום התערוכה.

 

לסיכום ניתן לומר שמתנות קטנות הנושאות מסרים פרסומיים המחולקות בתערוכה הן מתנות שעלותן נמוכה והתועלת הגלומה בהן הופכת אותן למצרך חובה לכל מציג.

 

 

מאמר זה נכתב ע"י סתיו מוצרי פרסום בע"מ-

החברה מתמחה במתן מענה מיטבי ללקוחות עסקיים ופרטיים, מתנות עם לוגו לקידום עסקים דוגמאת עטיםמוצרי נייר וכן כובע או עניבה. בסתיו ניתן למצוא גם שלל מתנות לאירועים וכן גימיקים רבים.

סתיו מוצרי פרסום, כי רק אצלנו מילה היא מילה!

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il