הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

מחזיקים , מחזיק מפתחות

מחזיק מפתחות, המחיר הנמוך של מוצרי קידום מכירות כמו מחזיקים,מחזיקי מפתחות הוא דבר חיוני שאי אפשר להתעלם ממנו. לכולם יש מפתחות ורובם סוחבים מחזיק מפתחות עם איזה גאדג'ט ולפעמים שניים. לאנשים יש מחזיקי מפתחות,מחזיקים עם מפתחות למשרד, לבית, לרכב ועוד. יש גם אנשים שבוודאי ראיתם המסתובבים עם עשרות מפתחות וגאדג'טים על מחזיק מפתחות גדול אחד.
 
מחזיקי מפתחות הם כיפים ופופולארים, ולכולם יש צורך בהם. מחזיק מפתחות לצרכי קידום מכירות זה משהו שהלקוחות שלכם יראו כל יום – כשהם נכנסים הביתה, למכונית או נועלים את המשרד. שימוש יומי במחזיק המפתחות שלכם לקידום מכירות יבטיח שאתם תישארו טריים במוחו של הלקוח על בסיס קבוע. וכמו שקבענו, מחזיקי מפתחות לפרסום הם זולים ואפשר להזמין הרבה מהם, ממאה ועד אלף, ויותר, מחזיקים וכולם במחיר סביר. תחשבו עליהם כמו לוחי מודעות בידיים של אנשים כל היום.
 
המשך בתחתית העמוד

"סנאפ" טבעת D עם רצועה להדפסה 
"סנאפ" טבעת D עם רצועה להדפסה
קוד : s7073
מחיר: 2.30 ₪
חמסה משולש 
חמסה משולש
קוד : s854
מחיר: 7.00 ₪
חריטה על מחזיק מפתחות חמסה 
חריטה על מחזיק מפתחות חמסה
קוד : s783
מחיר: 4.00 ₪
מחזיק לתמונות 
מחזיק לתמונות
קוד : s10554
מחיר: 4.50 ₪
מחזיק מחזיר אור 
מחזיק מחזיר אור
קוד : s9989
מחיר: 4.00 ₪
מחזיק מנעול שוודי קטן 
מחזיק מנעול שוודי קטן
קוד : s10239
מחיר: 5.00 ₪
מחזיק מפתחות "מגן דוד" כחול 
מחזיק מפתחות
קוד : s8575
מחיר: 9.00 ₪
מחזיק מפתחות "מגן" קונוס כחול 
מחזיק מפתחות
קוד : s8572
מחיר: 6.00 ₪

הקודם 1 2 3 4 5 6    הבא

יש מגוון סוגים של מחזיקים,מחזיקי מפתחות לצרכי קידום מכירות שאפשר להזמין, ובין אם זה פלסטיק, עור או מתכת תמיד יש משהו שמתאים לכל בעל עסק ולכל אירוע. יש לנו אפילו מחזיקי מפתחות עם פנסים היאירו ללקוחות שלכם את הדרך למשרדכם כדי לספק לכם עסקים שוב ושוב.
 
בלי להתחשב באיזה מחזיק מפתחות אתם בוחרים להדפיס עליו את הלוגו או מסר שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאנשים יעזרו בו ויזכרו את עסקכם כל יום. הערך העסקי של מחזיקי מפתחות קידומיים הוא עצום.
 
מחזיקי מפתחות עם פנס הם מאוד פופולארים בימים אלו ולהרבה נהגים יש אחד בשביל ההליכה לרכב דרך מגרש החנייה החשוך. זהו עולם מסוכן ואתם יכולים לספק ללקוחות האהובים שלכם או ללקוחות פוטנציאלים קצת אור למסלול שלהם, וזה רק הולך לעלות לכם מספר שקלים ליחידה. בשביל הלקוחות שלכם המחזיקים באותם שקלים בודדים יכולים להציל את חייהם והם יודו לכם עם הנאמנות שלהם.
 
אפילו אם מחזיקי מפתחות עם פנס הם לא הסגנון שלכם, יש אינספור סוגים אחרים של מחזיקי מפתחות לצרכי פרסום שאתם יכולים לבחור מהם, כאלו שבטוח יתאימו למטרתכם. תבדקו את מבחר מחזיקי המפתחות הקידומיים שלנו שאתם יכולים להזמין ותהיו בדרך לפרסומות מהלכות משלכם עוד היום!המחיר הנמוך של מוצרי פרסום כמו מחזיקי מפתחות הוא דבר חיוני שאי אפשר להתעלם ממנו. לכולם יש מפתחות ורובם סוחבים מחזיק מפתחות עם איזה גאדג'ט ולפעמים שניים. לאנשים יש מחזיקי מפתחות עם מפתחות למשרד, לבית, לרכב ועוד. יש גם אנשים שבוודאי ראיתם המסתובבים עם עשרות מפתחות וגאדג'טים על מחזיק מפתחות גדול אחד.
 
מחזיקי מפתחות הם כיפים ופופולארים, ולכולם יש צורך בהם. מחזיק מפתחות לצרכי קידום מכירות זה משהו שהלקוחות שלכם יראו כל יום – כשהם נכנסים הביתה, למכונית או נועלים את המשרד. שימוש יומי במחזיק המפתחות שלכם לקידום מכירות יבטיח שאתם תישארו טריים במוחו של הלקוח על בסיס קבוע. וכמו שקבענו, מחזיקי מפתחות לפרסום הם זולים ואפשר להזמין הרבה מהם, ממאה ועד אלף, ויותר, המחזיקים כולם במחיר סביר. תחשבו עליהם כמו לוחי מודעות בידיים של אנשים כל היום.
 
יש מגוון סוגים של מחזיקי מפתחות לצרכי קידום מכירות שאפשר להזמין, ובין אם זה פלסטיק, עור או מתכת תמיד יש משהו שמתאים לכל בעל עסק ולכל אירוע. יש לנו אפילו מחזיקי מפתחות עם פנסים היאירו ללקוחות שלכם את הדרך למשרדכם כדי לספק לכם עסקים שוב ושוב.
 
בלי להתחשב באיזה מחזיק מפתחות אתם בוחרים להדפיס עליו את הלוגו או מסר שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאנשים יעזרו בו ויזכרו את עסקכם כל יום. הערך העסקי של מחזיקי מפתחות קידומיים הוא עצום.
 
מחזיקי מפתחות עם פנס הם מאוד פופולארים בימים אלו ולהרבה נהגים יש אחד בשביל ההליכה לרכב דרך מגרש החנייה החשוך. זהו עולם מסוכן ואתם יכולים לספק ללקוחות האהובים שלכם או ללקוחות פוטנציאלים קצת אור למסלול שלהם, וזה רק הולך לעלות לכם מספר שקלים ליחידה. בשביל הלקוחות שלכם אותם שקלים בודדים יכולים להציל את חייהם והם יודו לכם עם הנאמנות שלהם.
 
אפילו אם מחזיקי מפתחות עם פנס הם לא הסגנון שלכם, יש אינספור סוגים אחרים של מחזיקי מפתחות לצרכי פרסום שאתם יכולים לבחור מהם, כאלו שבטוח יתאימו למטרתכם. תבדקו את מבחר מחזיקי המפתחות הקידומיים שלנו שאתם יכולים להזמין ותהיו בדרך לפרסומות מהלכות משלכם עוד היום!

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il