הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

ארגוניות,יומן שבועי,יומנים,לוח שנה

יומן שבועי , ארגוניות, יומנים , לוח שנה,לוחות שנה ממותגים, לוח שנה לקיר יומני שנה

עוד לפני המצאת המחשב הביתי או הלפטופ, רבים חשו כי עליהם לארגן ולנהל את חייהם באופן כזה שיסדר עבורם לוחות זמנים יומיים או יכולת לשלוף תאריכים מתוך לוח השנה בקלות ותוך שניות. עבור אותם אנשים הומצאו לוחות שנה,יומן,לוח שנה היווה בעצם ריכוז של כלל התאריכים בשנה באופן מסודר. אך למרות זאת הייתה מגבלה באמצעי זה, לוחות שנה היוו רק פתרון חלקי ואף גדול מידי בשביל חלק מהאנשים. בכדי לספק פתרון מיטבי הומצאו יומנים,יומן שבועי אלו נתנו מענה לדרישה לכווץ את לוחות השנה וכן סיפקו מקום עשיר יותר לכתיבת תזכורות ואף זיכרונות. עם השנים הלכו והתרבו סוגי יומנים על מדפי החנויות עד אשר קרה הבלתי נמנע – היומנים הפכו למגוון ארגוניות. ארגוניות הן כל מה שאדם צריך על מת לסדר את שגרת יומו או את חודש העבודה הבא. הן מכילות לוחות שנה, יומנים יומן שבועי לכתיבת זיכרונות וכן אמצעי עזר נוספים לניהול השגרה והחירום בעסקים ובבית.

עם כניסת המחשב... קימים במלאי ומנים בכל גודל ולכל שמוש רצוי. יש יומן כיס מנהלים קטן שנכנס לארנק,יש יומן שבועי ,ויומן דף יומי קטן וגם יומן דף יומי ענק, קיים יומן דף יומי מדורג לנוחות השימוש,וקיים יומן שבועי לכל מטרה וצורך


ארגוניות   ארגוניות מלשון שמן הומצאו על מנת לסייע לסדר למיין ולארגן מיני דברים בעלי נטייה להתפזר. ארגוניות מיועדות למנוע מחפצים קטנים, מסמכים חשובים, תכשיטים יקרי ערך וגרבים בודדות להתפזר.
השימוש בארגוניות מסוג קופסאות ותיקיות מעוצבות מפלסטיק, קש בד או מתכת הוא יעיל, מונע אי סדר ומעניק משרה אווירה נעימה על החלל.

 
יומן שבועי  את סדר היום העמוס שלנו ניתן לארגן בקלות בעזרת יומן שבועי. יומנים שבהם חלוקת הימים כוללת שעות הוא כלי עזר טוב לשכחנים וחסרי סדר. בחניות לכלי כתיבה ניתן למצוא כיום יומן שבועי בשלל צבעים, גדלים ועיצובים בהתאמה לטעמכם האישי. והם מתנה מצויינת עבור תלמידים ומורות לפני תחילת שנת הלימודים.

לוחות שנה  לקראת תחילתה של שנה מתחיל להתפרסם מגוון עצום של לוחות שנה. לוחות השנה המופקים בארץ מעוצבים במקצועיות ומציינים את הספירה הלועזית, העברית, חגים ומועדים. רוב לוחות השנה הם בעלי נושא ויזואלי מוביל ומופקים בשימוש בגרפיקה מרשימה ומתאימים לשימוש שולחני או לתליה על גבי הקיר במשרד ובבית וניתן להשיגם במבחר גדלים.


יומנים יומן הוא כלי עזר מצויין לארגון וסדר. אצל אנשי עסקים ומנהלים יומנים הם חלק אינטרגלי בעבודתם על מנת לתאם פגישות ולנצל את הזמן בצורה מקסימלית. אולם לא רק אנשים מבוגרים נעזרים ביומן. יומנים רבים משווקים גם לפלח השוק של בני נוער וילדים ועליהם מככבות בדרך כלל דמיות נערצות מעולם התוכן שלהם.

 

יומן יומי ממותג 
יומן יומי ממותג
קוד : s10399
מחיר: 25.00 ₪
יומן עברי , יומנים שבועיים 
יומן עברי , יומנים שבועיים
קוד : s10308
מחיר: 20.00 ₪
יומן שולחני | לוח תכנון שבועי 
יומן שולחני | לוח תכנון שבועי
קוד : s7359
מחיר: 12.00 ₪
יומן שנתי , יומן 2011 דף יומי 
יומן שנתי , יומן 2011 דף יומי
קוד : s9630
מחיר: 35.00 ₪

הקודם 1 2 3 4    הבא

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il