הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

כפכפים לחתונה,כפכפי אצבע

כפכפים הן מוצר קידום מכירות ישראלי במיוחד המתאים לימי הקיץ החמים. כפכפים לחתונה מתנה לאורחי החתונה הרכבת הריקודים,כפכפי אצבע זוהי מתנה אידיאלית לעסקים בעלי אופי קיצי וספורטיבי, החל ממועדוני גלישה ובריכות שחיה וכלה בעסקים המעניקים שיירותי תיירות או ממוקמים על חוף הים. בנוסף,כפכפי אצבע זהו מוצר פרסומי אידיאלי לקייטנות, מרכזי בריאות וספא, בתי מלון והארחה ועוד. אלו מכם המתכננים אירוע על חוף הים יוכלו להשתמש בהם כשי לאורחים למזכרת לאחר האירוע, בין אם מדובר באירועים אישיים ובין אם באירועים עסקיים. בנוסף, ניתן להכין כשי מעין "חבילת קיץ" הכוללת כפכפי אצבע,כפכפים ממותגים, כובע מצחייה עם לוגו, מימיה, גלגל ים ממותג או אפילו מניפה. מרביתם של הכפכפים הממותגים הם מסוג נעלי האצבע המפורסמות ומחירם אינו גבוה ודומה למחירם של מוצרי קידום מכירות אחרים.כפכפי אצבע מוצר פרסום לקידום מכירות.ניתן לקבל בסתיו הזמנת כפכפים עם הדפס לוגו באספקה מהירה לכל אירוע ומטרה.

כפכפים לחתונה עם הדפס הינם מתנה מעולה לעונת הקיץ.הכפכפים הם מוצר פרסום שנדרש ע"י הלקוחות,כפכפים,כפכפי אצבע,כפכפים לגברים עם הדפס לוגו הינו מוצר פרסומי מעולה לעונת הקיץ,ניתן לקבל כפכפים,כפכפי אצבע בכל צבע עם הדפס מלא ביצור בסים במחיר מעולה בהזמנת כמויות גדולות של כפכפים  למבצעי קידום מכירות לעונת הקיץ.על כפכפי אצבע מגומי ניתן להדפסי בארץ על העכב ולספק את הכפכפים בהקדם וגם תוך 24 שעות.הזמנת מינימום 100 יח' להזמנת כפכפים. כפכפים לחתונה הינם מתנות טובות בחתונות לחלוקה לרקדנים ברכבת הרקודים,ניתן ליבא מחו"ל כפכפים,כפכפי אצבע בעיצוב והדפס יחודי בצבע מלא במחירים זולים במיוחד ביבוא כמות גדולה באספקה תוך 90 יום,ויפה שעה אחת קודם להזמין כפכפים,כפכפי אצבע לקיץ שבישראל זו העונה הבטוחה שתמיד מגיע ותמיד חם ולוהט ומתנה כפכפים טובה תמיד לקידום מכירות.

כפכפים  הקיץ הישראלי מוכר ברחוב גם בשם הנרדף "עונת הכפכפים". כפכפים הם שילוב של הסנדלים וקבקבי העץ ההולנדיים והייחוד שלהם הוא בנוחות היחסית שבנעילה שלהם. במשך שנים כפכפים פשוטים היו פריט חובה המתאים לחוף הים, אם כי בשנים האחרונות האופנה פרצה את התחומים וכיום ניתן להסתובב בהם גם במקומות רשמיים יותר.


כפכפי אצבע  כפכפי האצבע העשיות בדרל כלל מגומי, קיבלו עקב רצועות עור או בד צרות הנפגשות  בין הבוהן לאצבע הן ללא ספק פריט חובה בקיץ. מותגים רבים משיקים כפכפים פשוטים שעליהם מוטבע הלוגו של בית האופנה. כפכפי האצבע הן התשובה עבור מנעל נוח וקליל המשאיר את הרגל חשופה ומאווורת בחום הלוהט של הקיץ. 

 

 

כפכף, נעלי אצבע, כפכפי ים, סנדל 
כפכף, נעלי אצבע, כפכפי ים, סנדל
קוד : s10377
מחיר: 20.00 ₪
כפכפי מגבת | נעלי ספא  
כפכפי מגבת | נעלי ספא
קוד : s10509
מחיר: 15.00 ₪
כפכפי מגבת ממותגים  
כפכפי מגבת ממותגים
קוד : s10401
מחיר: 15.00 ₪
כפכפים זולות , פדיקור 
כפכפים זולות , פדיקור
קוד : s9940
מחיר: 8.00 ₪

הקודם 1 2    הבא

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il