הוסף למועדפים הפוך לעמוד הבית
מוצרי פרסום 1 1 1
סל קניות
חיפוש מוצרים
מבצעים
מאמרים
 

עט , עטים , עטי לוגו

עט,עטים מודפסים ,עטי לוגו הם אחד ממוצרי קידום המכירות הותיקים ביותר,עט והוא עדיין ממשיך לשמש כמוצר קידום מכירות יעיל גם בימינו. השימוש התכוף בעטים הופך אותם לפרקטיים תמיד, ומאחר ועטים זולים מאוד יחסית למוצרי קידום מכירות אחרים עט הוא אידיאליים לחלוקה המונית לכל עובד,עט מתנה לכל לקוח ספק או אפילו עוברי אורח אקראיים החולפים על פני העסק שלכם. מקובל להדפיס על עט לקד"מ את לוגו החברה ושתיים או שלוש שורות טקסט הכוללות לרוב את כתובת אתר האינטרנט של העסק, כתובת למשלוח מכתבים, טלפונים של העסק או סלוגן קצר וקולע המנוסח היטב. מרבית העטים לקידום מכירות הם עטים זולים שעלותם היא כמה שקלים בודדים ליחידה, אך ניתן בהחלט להשתמש גם בעטי יוקרה הארוזים  בנפרד כ- מוצרי קידום מכירות הניתנים כמתנה ללקוחות חשובים עטים ממותגים ישרתו נאמנה לקוחותיך וישאירו טעם טוב אצלם לגבי המשך עסקים, מקובל לבצע עטים מודפסים, או עטים עם חריטה,עטים ממותגים לקידום מכירות,עטים יוקרתיים למקבלי החלטות,עטים לתערוכות,עט ,עטים עם לוגו עטי מתנה,תמיד יתקב בשמחה ע"י הלקוחות אפילו עם כבר יש לו בכיס 2 עטים,עטים מודפים הינם המוצר הפרסומי הנפוץ והמקובל ביותר לחלוקה כמוצרי פרסום לצורכי קד"מ במשך כל ימות השנה,הדפסה על עטים, עט הינו מוצר אישי ושימושי וחיוני לכל לקוח ולכל אדם .

עט  העט הוא החפץ בעל השימוש הנרחב ביותר במהלך היום. אנו מחזיקים אותו על שולחן הכתיבה ונושאים אותו איתנו בכיס החולצה ובתיק. עט טוב הוא עט לחיים, ואנשים אוהבים להתאים את כלי הכתיבה הפופלארי לצרכיהם. כיום ניתן למצוא בחניות לכלי כתיבה סוגי עטים רבים בסקאלה רחבה של צבעים וגדלים.


עטים  עטים יש כמו ים, ואפילו טובים, אבל עט עבור אנשים רבים הוא יותר מאשר כלי כתיבה. הוא פריט בעל אמירה אישית ולעיתים אפילו בעלי ערך סנטימטלי. עטים מסוגננים ומעוצבים הם אומנם פריטים פשוטים וקטנים אך יכולים בו זמנית להיות חפץ מאוד מרשים במעמד חתימה על חוזה נחשק, חשבון בנק או סתם חשבונית.


עטי לוגו  עט פשוט שעליו מוטבע לוגו, הוא הרבה יותר מסתם עט. חברות מובילות בשוק משקיעות לא מעט כסף בעיצוב עטי לוגו וזאת על מנת להגביר את מערך השיווק שלהם והרחבת התודעה שלהם אצל הצרכן. עטי לוגו משמשים רבים כמעין כרטיס ביקור שהינו הרבה יותר אפקטיבי ואינטראקטיבי עבור הלקוח מאשר כרטיס מודפס.

"WAVE 2" קופסה מקרטון זוג עטים 
"WAVE 2" קופסה מקרטון זוג עטים
קוד : s7012
מחיר: 4.50 ₪
"מונזה" קופסה צרה לעט בודד 
"מונזה" קופסה צרה לעט בודד
קוד : s7013
מחיר: 4.20 ₪
"מקס" מעמד מתכת עם עט כדורי 
"מקס" מעמד מתכת עם עט כדורי
קוד : s7570
מחיר: 13.50 ₪
"סט שורטי" עט+עיפרון מכני 
"סט שורטי" עט+עיפרון מכני
קוד : s6499
מחיר: 8.00 ₪

הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12    הבא

עט ,עטים,עטי פלסטיק, עטי מתכת, סט עטים, עט נובע/ציפורן, עט כדורי, עט רולר, עט דיו נוזלי, עפרון מכני, עטי לייזר.

עטים יוקרתיים עם הדפס לוגו עם מתנות מקובלות לקידום מכירות

עטי פלסטיק עם הדפס לוגו הינו מוצר הפרסום הנפוץ ביותר

עט עם הדפס הינו מתנה נדרשת ע"י כל לקוח ובכל עת, הדפסה על עטים אפשרית על כל סוג עט ובכל צבע רצוי

עטי פלסטיק עם הדפס לוגו זולים וקיים במלאי בצבעים שונים ובצורות רבות

תצוגת מוצרים: הלהב 6, חולון , טל: 03-7521666 * דוא"ל : z@stav-ltd.co.il